FAQ

Co trzeba zrobić, aby korzystać z portalu Speed-Coffee.pl?

Wystarczy założyć konto, dodać swoje zdjęcie, krótki opis i kilka informacji o sobie. Kiedy zrobisz to wszystko, będziesz mógł swobodnie korzystać z portalu.

Jak dokładniej działa portal Speed-Coffee.pl?

Speed-Coffee.pl jest stroną randkową i jej zadaniem jest ułatwić użytkownikom nawiązywanie nowych znajomości. Kiedy posiadasz aktywne konto, to możesz przeglądać profile innych osób. Wystarczy, że wejdziesz w zakładkę „Lista miast” i tam wybierzesz odpowiednią miejscowość. Wtedy pojawią się profile zarejestrowanych użytkowników. Jeśli jakaś osoba Ci się spodoba, to możesz wysłać jej zaproszenie na kawę, wraz z krótką wiadomością (do max 200 znaków), zachęcającą do przyjęcia zaproszenia. Podczas wysyłania zaproszenia musimy zaznaczyć jaką opcję wymiany kontaktów preferujemy (numer telefonu, adres email lub oba warianty). Osoba zaproszona może przyjąć lub odrzucić zaproszenie. W przypadku przyjęcia zaproszenia użytkownik również musi podać preferowaną opcję wymiany kontaktów. Jeśli zaproszenie zostanie przyjęte, to dana osoba pojawi się w zakładce „Moje zaproszenia” w sekcji „Zaproszenia zaakceptowane” i tam użytkownik będzie miał dostęp do numeru telefonu lub adresu mailowego danej osoby. I tutaj kończy się nasze działanie. Aby umówić się ze sobą użytkownicy muszą się ze sobą skontaktować przy użyciu danych kontaktowych, które otrzymali.
Jeśli jednak zaproszenie zostanie odrzucone, to trafi do zakładki „Moje zaproszenia”, sekcja „Zaproszenia odrzucone”.
Gdyby ktoś się pomylił lub zmienił zdanie odnośnie zaproszenia, to może w każdej chwili zmienić status zaproszenia.

W jaki sposób wysłać zaproszenie na kawę?

Wystarczy, że otworzymy profil osoby, którą chcemy zaprosić, tam pod krótkim opisem i kilkoma informacjami o użytkowniku, widnieje przycisk „Zaproś na kawę” . Kiedy na niego klikniemy pojawi się krótki formularz zaproszenia. Trzeba tutaj wybrać opcję wymiany kontaktów na jakie się zgadzamy (numer telefonu, adres email lub oba warianty), a także możemy napisać krótką wiadomość do danej osoby (max 200 znaków). Kiedy już wszystko wypełnimy, to trzeba kliknąć na przycisk „Zaproś”. Gotowe, zaproszenie zostało wysłane.

W jaki sposób odpowiedzieć na zaproszenie?

Aby odpowiedzieć na zaproszenie innych użytkowników musimy wejść w zakładkę „Moje zaproszenia", a następnie wybrać sekcje „oczekujące” i podsekcje „otrzymane”. Tutaj znajdują się wszystkie wysłane do nas zaproszenia przez innych użytkowników portalu Speed-Coffee.pl. Pod każdą miniaturką profili znajdują się dwa przyciski: „zaakceptuj” i „odrzuć”. Po kliknięciu w odpowiedni z nich zaproszenie zostanie zaakceptowane lub odrzucone.

Czy na portalu Speed-Coffee.pl użytkownicy mogą ze sobą rozmawiać?

Ideą portalu jest zmotywowanie ludzi do poznania się w realu poza ekranem telefonu lub komputera, więc odpowiedź brzmi: nie. Jednakże każdy użytkownik, który wysyła zaproszenie na kawę może również dołączyć krótką wiadomość (do 200 znaków), która może zachęcić drugą osobę do przyjęcia zaproszenia.

Czy korzystanie z portalu Speed-Coffee.pl jest odpłatne?

Do końca września 2019 roku portal Speed-Coffee.pl jest darmowy.

Jak zgłosić nieodpowiednie treści na portalu lub nieodpowiednie zachowania użytkowników?

W każdym profilu znajduje się opcja zgłaszania naruszeń regulaminu. Znajduje się ona z prawej strony, pod imieniem i miejscowością, którą zadeklarował użytkownik. Wystarczy kliknąć w „Zgłoś naruszenie”. Pojawi się wtedy formularz zgłoszeniowy. Trzeba w nim opisać co dokładnie zgłaszamy i później kliknąć w przycisk „Zgłoś”. Zgłoszenie automatycznie trafia do administratora portalu Speed-Coffee.pl, który najszybciej jak to tylko możliwe sprawdza czy regulamin został naruszony i jeśli tak się stało podejmuje odpowiednie kroki.

 

Ładuję...
quanmedia